سالن های جلسات هتل استقلال تهران

سالن دریای نور :

سالن جلسات دریای نور یکی از بزرگترین سالن های فاقد ستون در ایران است که دارای 1000 نفر ظرفیت می باشد و مجهز به امکانات صوتی تصویری و سایر تکنولوژی های ارتباطی است. این سالن جای بسیار مناسبی برای برگزاری کنفراس ها، همایش های ملی و بین المللی، اجتماعات خانوادگی و ضیافت ها است و معماری منحصربفرد این سالن نیز باعث جذابیت صدچندان آن شده است. بیماری هایی هستند که از طریق ماساژ قابل بهبود و حتی درمان میباشند.

هتل استقلال تهران

سالن یاس :

سالن جلسات یاس به تازگی تجهیز و به بهره برداری رسیده است، در ضلع شرقی لابی هتل واقع شده و علاوه برفضای بسیار مدرن و کلاسیک، به جهت بهره مندی از نیروهای مجرب، محیط دلنشینی را برای میهمانان ایجاد کرده است، که همواره در خاطره آن ها به یادگار باقی خواهد ماند. تالار یاس به دلیل طراحی منحصربفرد به عنوان تنها سالن مخصوص بانوان در هتل های کشور نیز به شمار می آید.

هتل استقلال تهران

سالن های همایش هتل استقلال تهران

سالن دریای نور :

سالن دریای نور هتل استقلال یکی از بزرگترین سالن های فاقد ستون در ایران است. این سالن دارای 1000 نفر ظرفیت بوده و مجهز به امکانات صوتی تصویری و سایر تکنولوژی های ارتباطی می باشد. سالن دریای نور محل بسیار مناسبی برای برگزاری کنفراس ها، همایش های ملی و بین المللی، اجتماعات خانوادگی و ضیافت ها است و معماری منحصربفرد این سالن باعث جذابیت صد چندان آن شده است.

هتل استقلال تهران

سالن یاس:

تالار یاس که به تازگی تجهیز و به بهره برداری رسیده است، واقع در ضلع شرقی لابی هتل، علاوه بر فضای بسیار مدرن و کلاسیک، به جهت بهره مندی از نیروهای مجرب، محیط دلنشینی را برای میهمانان داخلی و خارجی ایجاد کرده است، که همواره در خاطره آنها به یادگار خواهد ماند. تالار یاس به دلیل طراحی منحصربفرد، به عنوان تنها سالن مخصوص بانوان در هتلهای کشور نیز به شمار می آید.

هتل استقلال تهران

سالن عروسی هتل استقلال تهران

سالن برگزاری جشن ها و مراسمات دریای نور :

این سالن یکی از بزرگترین سالن های فاقد ستون در ایران است که دارای 1000 نفر ظرفیت می باشد و مجهز به امکانات صوتی تصویری و سایر تکنولوژی های ارتباطی میباشد. این سالن محل بسیار مناسبی برای برگزاری کنفراس ها، همایش های ملی و بین المللی، اجتماعات خانوادگی و ضیافت ها است و البته معماری منحصربفرد این سالن نیز باعث جذابیت صدچندان آن شده است.

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران