رستوران های هتل استقلال تهران

تالار و رستوران نوفل لوشاتو :

این رستوران هتل استقلال تهران با ظرفیت 120 نفر و ارائه لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی، همانند تالار رستوران یاس (شماره 1) محل بسیار مناسبی برای برگزاری جلسات و نشست هایی است که صاحبان کالا و خدمات در پی مکانی دنج میباشند، تا ضمن برگزاری جلسات خود، از پذیرایی همزمان در سالن نیز بهره مند شوند.

هتل استقلال تهران

رستوران رز :

این رستوران با ظرفیت 60 نفر بدلیل بهره مندی از کادری جوان و مجرب، دکوراسیونی زیبا، چشم اندازی غیرقابل توصیف به کوه های شمال تهران و منوهای غذایی متنوع ایرانی و فرنگی، در نوع خود بینظیر است. بدون شک لذت پذیرایی در این رستوران سال های سال در خاطره میهمانان داخلی و خارجی به یادگار باقی خواهد ماند.

هتل استقلال تهران

رستوران فرانسوی :

رستوران رویال کوزین (فرانسوی) که در روز 12 اسفند ماه 1389 به بهره برداری رسیده است، بدون اغراق بدلیل معماری کلاسیک و طراحی بسیار مدرن و همچنین ارائه منوهای غذای بین المللی بی نظیرترین رستوران فرانسوی فعال در ایران میباشد.

هتل استقلال تهران

رستوران عربی الحیات :

رستوران الحیات (لبنانی) یکی دیگر از امکانات ممتاز هتل پارسیان استقلال است، که در نیمه دوم اردیبهشت 1390 به بهره برداری رسید. این رستوران بدلیل استفاده از سه آشپز مجرب لبنانی، منو های بسیار متنوع و محیط بسیار آرام، بدون شک رضایت خاطر همه آنانی که بدنبال یک رستوران ناب غذاهای عربی هستند را بر آورده میکند.

هتل استقلال تهران

رستوران فصلی آبشار :

چنانچه تمایل به تجدید خاطره و دیدار گرم با دوستان خود را دارید، نشانی رستوران چهار فصل آبشار هتل پارسیان استقلال را به آنها بدهید، تا در محیطی کاملا دوستانه، دیدارها تازه گردد. رستوران چهار فصل آبشار، یکی از زیباترین و دنج ترین رستوران های تهران است که رضایت مشتریان نشان از خدمات خوب ان را دارد.

هتل استقلال تهران

کافی شاپ های هتل استقلال تهران

کافی شاپ لابی :

کافی شاپ لابی هتل استقلال ، با خدمات تمام وقت به میهمانان، همراه با اجرای زنده پیانو و سرو لذیذترین دسرها و گواراترین نوشیدنیها، میزبان علاقمندانی است که طالب محیطی هستند تا فارغ از هیاهوی زندگی شهری، لحظاتی را در کنار اعضای خانواده یا دوستان خود در آرامش طی کنند.

کافی شاپ لابی

دانتسرز لانژ ( Downstairs) :

اولين محيط لوكس دارای استانداردهاي بالا و قابل قیاس با لانژهای بين المللي ميباشد، كه با فضايي خاص و نورپردازي ملايم همراه با منظره و ديد پاناروما و موزيك ملايم و اينترنت رايگان، محيطي مناسب افراد خاص و ايده آل جهت قـرارها و جلسات خصوصي و آرام كه با منويی كامل از انواع نوشيدني هاي سرد و گرم، انواع سالاد و ساندويچ و سوشي آماده پذيرايي از ميهمانان داخلی و خارجی مي باشد.

دانتسرز لانژ