درباره هتل استقلال تهران

تاریخچه هتل :

هتل بین المللی پنج ستاره پارسیان استقلال زیر نظر شرکت هتلهای بین المللی پارسیان در زمینی به مساحت 70 هزار متر مربع، واقع در منطقه باغشهر تهران ( دامنه سلسله جبال البرز )، نه تنها بزرگترین هتل در زنجیره هتلهای پارسیان به شمار می آید، بلکه منحصر بفردترین هتل جمهوری اسلامی ایران است.

دو برج غربی و شرقی هتل استقلال که طی سالهای 1341 و 1351 به بهره برداری رسیده اند، با مجموع 552 باب اتاق و سوئیت های مجلل و مجهز به تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی، سالن های برگزاری همایش ها و اجتماعات شغلی و خانوادگی با ظرفیت های متفاوت، رستوران های لوکس ایرانی و فرنگی دائمی و فصلی با منوهای غذایی بین المللی، مراکز تجاری متنوع و امکانات ورزشی، به همراه بهره مندی از نیروهای جوان و باتجربه صنعت هتلداری، تنها بخشی از وجه تمایز هتل پارسیان استقلال تهران با دیگر مراکز اقامتی و پذیرایی فعال در ایران است، که خاطره ماندگاری را برای همه میهمانان محترم این هتل رقم می زند.

هتل استقلال تهران

اعضای هيئت مديره هتل استقلال تهران

رئيس هيئت مديره نایب رئيس و مديرعامل عضو هيئت مديره

مجید درزی

شهرام صالحی

جعفر آهنگران

ساختار سازمانی :

هتل استقلال تهران

امکانات هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران شامل 504 باب اتاق و 48 سوئیت، مجهز به لوازم لوکس و مجلل میباشد که همگی دارای سیستم های امنیتی ضد حریق، صندوق امانات، تلفن، تلویزیون، کانال های ماهواره و کانال مخصوص پخش فیلم سینمایی( کانال 17)، اینترنت پرسرعت، مینی بار، خدمات 24 ساعته روم سرویس و دیگر ملزومات ویژه هتل های پنج ستاره هستند.

سوئیت های بزرگ برج غربی با دو اتاق خواب جداگانه، دارای چشم اندازی بدیع از شهر تهران و همچنین سوئیت های بزرگ برج شرقی با یک اتاق خواب و اتاق برگزاری جلسه، با چشم اندازی زیبا به ارتفاعات شمال تهران در طبقات فوقانی، دلیل دیگری برای منحصربفرد بودن هتل پارسیان استقلال است. همچنین تمامی 42 باب سوئیت های کوچک این هتل به مدرن ترین تکنولوژی و تجهیزات ارتباطی، مبلمان و دکوراسیون هنرمندان ایرانی تجهیز شده است.

تعداد اتاق یک نفره دو نفره سوئیت کوچک سوئیت بزرگ
برج غربی 67 164 28 2
برج شرقی 114 159 15 3
جمع 181 323 43 5
جمع کل اتاق ها 552