امکانات تفریحی و ورزشی هتل استقلال تهران

زمین تنیس :

زمین تنيس هتل استقلال تهران که با سرمايه گذاري بخش خصوصي طراحي و تجهيز شده است داراي دو زمين مسقف با مساحت 20 در 40 مترمربع است و بدلیل مجهز بودن به سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي قابلیت استفاده در تمامی فصول سال را دارد. همچنین با استفاده از سیستم مه پاش در بالای خط سرویس، مشکل گرمای هوا حل شده و علاوه بر خنک کردن هوا، رطوبت مطلوبی نیز به هوا اضافه میشود و این باعث تنفس راحت تر هوا میشود. وجود اب در هوا باعث افزایش اکسیژن هوا میشود که این یرای ورزشکاران بسیار مناسب می باشد، که این موارد باعث استقبال بسیار زیاد بازیکنان تنیس از این زمین شده است.

به گزارش روابط عمومي هتل پارسيان استقلال، علاقمندان به ورزش تنيس مي توانند از ساعت 7 صبح تا 23 از آکادمي تنيس پارسيان که در ضلع جنوب غربي هتل استقلال واقع شده است استفاده نمايند.

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران

مرکز ماساژ :

یک شخص در تمام طول زندگی، اعم از دوران طفولیت، رشد، بلوغ و کهنسالی قابلیت بهره مندی از فوائد ماساژ شامل، افزایش ضریب هوشیاری و تفکر، افزایش اعتماد به نفس و تمرکز، بهبود جریان خون، افزایش قابلیت ارتجاعی بافت های بدن، تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن، تسکین و بهبودی درد و گرفتگی های عضلانی (ناشی از آسیب های ورزشی)، جراحی و تصادفات، افزایش قابلیت جذب غذا و نهایتاً خواب آرام را دارد. استرس، کمر درد، اضطراب، سر درد، بی خوابی و بی اشتهایی، آرتروز و ... تنها نمونه هایی از بیماری هایی هستند که از طریق ماساژ قابل بهبود و حتی درمان میباشند.

مرکز ماساژ هتل استقلال تهران ، با جدیدترین متدهای ماساژ در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران

باشگاه ورزشی :

باشگاه ورزشی هتل استقلال، محلی مناسب برای یک شروع خوب تا رسیدن به فرم اندام دلخواه می باشد.

هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران هتل استقلال تهران